ّ صادرات کلوچه 4طعم بهفر لاهیجان - مرکز خرید و فروش عمده کیک و کلوچه | خانه کیک
دیانا
خانه / کلوچه / صادرات کلوچه ۴طعم بهفر لاهیجان

صادرات کلوچه ۴طعم بهفر لاهیجان

صادرات کلوچه ۴طعم بهفر لاهیجان که حاوی چای سبز برای پیشگیری از بیماری های زیادی و از جمله افرادی که می خواهند چاق شوند یا به دنبال لاغری می گردنند بسیار مفید و چای سبز خواص دیگری از جمله : جوانی و شادابی پوست ، ضد سرطان ، کاهش کلسترول ، تقویت استخوان ها و مفاصل ، پیشگیری از آلزایمر ، تقویت استخوان ها ، کاهش قند خون ، کاهش وزن ، بیماری های کبد ، کاهش افسردگی و استرس ، آنتی اکسیدان ، چربی سوز، و … را شامل می شود . با توجه به فعالیت گسترده صنعت کلوچه سازی در ایران و همچنین تعداد واحدهای تولیدی فعال فراوانی که در این حوزه فعالیت می کنند می توان انتظار داشت که بخشی از این کلوچه های خوشمزه روانه بازارهای بین المللی به ویژه بازار کشورهایی چون افغانستان، امارات، عراق و پاکستان گردد.

کلوچه ۴ طعم بهفر لاهیجان

کلوچه ۴ طعم بهفر ۱۶ عددی مواد تشکیل دهنده ی اصلی آن همان طور که در بالا اشاره شد چای سبز است و علاوه بر این ماده از مواد دیگر ی که شامل : خرما ، نارگیل ، کاکائو و گردوی ناب ایرانی در آن به کار برده می شود . این ترکیبات بسیار برای سلامتی می تواند مفید باشند و افرادی که در رژیم های خاصی هستند و مخصوص لاغری این محصول حتما به آن ها توصیه شود و باعث حتی کاهش وزن آن ها نیز می شود . افرادی که به علت بیماری های خاصی نمی توانند هر محصول شیرینی را میل کنند خوردن این کلوچه به او توصیه خواهد شد .

صادرات کلوچه

صادرات کلوچه به تمام نقاط کشور امکان پذیر است. صادرات یکی از زمینه های ورود ارز به کشور می باشد. آیا از نحوه صادرات کلوچه۴ طعم به کشورهای همسایه اطلاعاتی در دست دارید؟
کلوچه از ۴ طعم بهفر در نقاط مختلف کشور بخصوص می باشد. و دارای تنوع بسیاری هم می باشند. این محصولات از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار بوده و آن را می توان به کشور های همسایه صادرات نمود. استفاده از جعبه های سنتی و زیبا به نحوه بازار پسندی و صادرات این محصول کمک می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل:
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کلوچه

خرید اینترنتی کلوچه جوادیان عمده | فروشندگان مستقیم محصولات با اشانتیون

خرید اینترنتی کلوچه جوادیان عمده که مستقیم از کارخانه خریداریی می شود. و همچنین جهت …