فروش عمده کلوچه پروتئینی بسته بندی ده تایی

فروش عمده کلوچه سنتی پروتئینی بسته بندی ده تایی برای افرادیی که صبح ها از خواب بیدار می شوند و میل به خوردن صبحانه در وجود آن ها نیست. و یا شاید در مسیر رفتن به محل کار و رسیدن به کلاس درس و …. می توانید کلوچه پروتئینی در بسته بندی ده تایی را که از نظر هزینه برای شما سودمندتر است را خریداریی نمایید.

کلوچه پروتئینی چیست ؟

کلوچه پروتئینی همان طور که از اسم آن ییدا ،است برای افرادی که ورزش می کنند و میزان کالری زیادی از دست می دهند بسیار مفید می باشد . البته مصرف این کلوچه شکلاتی به همه یافراد در هر سنی توصیه می شود افرادی که فرصا کافی برای خوردن صبحانه ندارند خوردن این کیک حاوی انرژی و کالری زیاد توصیه می شود .

مواد مورد استفاده در این کلوچه شامل : پودینگ پروتئین ، ماست یونانی ؛ جو پخته ، انواع میوه ها ( موز ، توت فرنگی ، سیب ، آناناس و … ) کره ،پودر ( بادام زمینی ، پودر گردو ، پودر نارگیل و … ) می باشد .

کلوچه پروتئینی چیست ؟

کالری کلوچه پروتئینی چقدر است ؟

کالری یک وعده از این کلوچه 520 کالری ، 45 گرم پروتین ، 60.5 گرم کربو هیدارت و 18 گرم چربی دارد . بزرگسال یا کودک ، در هر سنی که باشید کلوچه یکی از خوشمزه ترین میان وعده ها به شمار می آید. برای شروع روزی پر انرژی می توانید از کلوچه های پروتئینی استفاده کنید.

کالری کلوچه پروتئینی چقدر است ؟

فروش عمده کلوچه پروتئینی

فروش عمده کلوچه پروتئینی در بسته بندی های متفاوتی از طریق سایت ما برای شما میسر می باشد . شما می توانید برای سفارش این محصول ویژه ی ما با کارشناس فروش ما در ارتباط باشد و از نحوه ی خرید و خاصیت های این محصول ما آگاهی کامل را پیدا کنید .

کلوچه های پرو تئینی در طعم های متفاوتی و بسیار خوش طعمی برای تمام سنین موجود می باشد. در ادامه از بازدید شما از سایت خود کمال تشکر را داریم .

فروش عمده کلوچه پروتئینی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما