دیانا
خانه / کلوچه / فروش عمده کیک و کلوچه عرش ایرانیان

فروش عمده کیک و کلوچه عرش ایرانیان

فروش عمده کیک و کلوچه عرش ایرانیان با گسترش چشمگیری روبه رو شده است . محصولات غذایی این شرکت شامل انواع کیک و کلوچه میوه ای و شکلاتی، بیسکوت ، کیک و کلوچه ساده می باشد . فروش عمده کیک و کلوچه عرش ایرانیان به صورت خرید آنلاین انجام می شود .
فروش عمده کیک و کلوچه عرش ایرانیان از درب کارخانه بسیار ارزان قیمت تر است از بدو ورود آن به بازار و خیلی از بازاریی ها از طریق آنلاین آن را سفارش می دهند تا خیلی از هزینه های خود را کاهش دهند .

فروش عمده کیک و کلوچه

فروش عمده کیک و کلوچه برای مشتریان ما به صرفه تر می باشد . همه ی ما به دنبال سود بیشتر و هزینه های کمترهستیم به همین دلیل فروش عمده کیک و کلوچه برای شما مشتریان عزیز پرسودتر و بهترخواهد بود . فروش عمده انواع کیک و کلوچه در طرح ها و طعم های متفاوتی بسیار ویژه می باشد و در فصل های متفاوتی از سال را برای شما قرار داده ایم .

تعاونی شرکت کیک و کلوچه عرش ایرانیان

شرکت عرش ایرانیان با نام تجاری ریتا در حوزه تولید انواع کیک ، کاوچه ، کیک میوه ای و شکلاتی ، کلوچه میوه ای و شکلاتی ، بیسکویت فعالیت خود را آغاز کرده و در صدد افزایش تولید این محصول غذایی شیرینی و پرطرفدار می باشد .
این شرکت تعاونی را سهامدارن عام و خاص تشکیل داده اند و در سال ۱۳۸۹ شهر تهران تاسیس شده است . محصولات غذایی تولید شده ی این شرکت فروش های ویژه ای را در زمان های خاصی به خود اختصاص داده است .
همان طور که مستحضر هستید مواد غذایی بسیار از نظر بهداشت مورد اهمیت قرار می گیرد و مخصوصا مواد اولیه تازه در این مساله بسیار با ارزشتر است که شرکت تعاونی عرش ایرانیان این مراحل را در کارنامه ی خود ثبت کرده است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09026563392
پست الکترونیکی: dianamuffinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کلوچه

خرید اینترنتی کلوچه جوادیان عمده | فروشندگان مستقیم محصولات با اشانتیون

خرید اینترنتی کلوچه جوادیان عمده که مستقیم از کارخانه خریداریی می شود. و همچنین جهت …